Kdo má zvednout české skoky? Expert, kterému chtěli dát v Německu kouli na  nohu - Sport.cz
Kdo má zvednout české skoky? Expert, kterému chtěli dát v Německu kouli na nohu - Sport.cz

Turné čtyř můstků bude poprvé po 22 letech bez skokanské legendy Ammanna -  Sport.cz
Turné čtyř můstků bude poprvé po 22 letech bez skokanské legendy Ammanna - Sport.cz

11395028 - FIS Ski Jumping World Cup Finals in PlanicaSearch | EPA

Čeští skokani se trápí i na mistrovství světa, zlato bere Polák Žyla -  iDNES.cz
Čeští skokani se trápí i na mistrovství světa, zlato bere Polák Žyla - iDNES.cz

11370943 - FIS Ski Jumping World Cup in VikersundSearch | EPA

Skokan Koudelka potvrdil ve Val di Fiemme formu a skončil šestý, vyhrál  suverénní Kobajaši | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Skokan Koudelka potvrdil ve Val di Fiemme formu a skončil šestý, vyhrál suverénní Kobajaši | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Skokani se před startem sezóny převlékli s BWT do růžova. Ve Wisle se  rozloučí Janda | Skoky na lyžích
Skokani se před startem sezóny převlékli s BWT do růžova. Ve Wisle se rozloučí Janda | Skoky na lyžích

ČT sport - Potvrdí Rjoju Kobajaši zisk velkého... | Facebook

Koudelkovi se vysmívali kvůli helmě: Přišlo mi třeba sto zpráv denně |  iSport.cz
Koudelkovi se vysmívali kvůli helmě: Přišlo mi třeba sto zpráv denně | iSport.cz

Damián Lasota | Facebook

Koudelka vyhrál skokanské mistrovství republiky, v druhém kole předčil  Rýdla - iDNES.cz
Koudelka vyhrál skokanské mistrovství republiky, v druhém kole předčil Rýdla - iDNES.cz

948 Fis Summer Ski Jumping Grand Prix Photos and Premium High Res Pictures  - Getty Images
948 Fis Summer Ski Jumping Grand Prix Photos and Premium High Res Pictures - Getty Images

Slovinský skokan Zajc se stal doma v Planici mistrem světa na velkém můstku  - Sport.cz
Slovinský skokan Zajc se stal doma v Planici mistrem světa na velkém můstku - Sport.cz

Pekáreň napísať list Inspire světový pohár ve skocích na lyžích 2018  19.oberstdorf senátor vrátenie lietadlo
Pekáreň napísať list Inspire světový pohár ve skocích na lyžích 2018 19.oberstdorf senátor vrátenie lietadlo

Sakala končí. Nikoho nehodlám vinit, říká skokan po zlomovém kroku -  Sport.cz
Sakala končí. Nikoho nehodlám vinit, říká skokan po zlomovém kroku - Sport.cz

Anti-gravity Timi is unstoppable! #timizajc #skijumping #skijumpingfam... |  TikTok
Anti-gravity Timi is unstoppable! #timizajc #skijumping #skijumpingfam... | TikTok

Výborné skokanské představení ve Willingenu vyhrál Nor Daniel-André Tande

Olympijský program skokanů začíná čtvrteční kvalifikací, startovat budou  čtyři Češi | Skoky na lyžích
Olympijský program skokanů začíná čtvrteční kvalifikací, startovat budou čtyři Češi | Skoky na lyžích