Šachy | T. J. Sokol v Táboře

Mistrem Zdeněk Janda, Plát vyhrál rapid | NSS.cz

Šachové úspěchy Vyškovska v Koutech nad Desnou, Slepánková porazila muže -  Vyškovský deník
Šachové úspěchy Vyškovska v Koutech nad Desnou, Slepánková porazila muže - Vyškovský deník

Vítězem šachového turnaje Táborská věž je domácí Zdeněk Vybíral. Vyhrál  všechny partie. Mezi mládeží nejlepší Václav Měřínský a Daniel Pražák |  Jižní Čechy Teď!
Vítězem šachového turnaje Táborská věž je domácí Zdeněk Vybíral. Vyhrál všechny partie. Mezi mládeží nejlepší Václav Měřínský a Daniel Pražák | Jižní Čechy Teď!

Zdeněk Mikule Královéhradecký krajský šachový svaz

Maršálek Zdeněk :: Šachy Turnov

Šachový svaz ČR « Šachový svaz České republiky

Šachy a ubíhající krajina. Z Prahy vyrazil... | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Zdeněk Sojma – Šachový oddíl

Šachy studoval, ještě než uměl číst. V osmi letech je Jiří Bouška mistrem  světa - Aktuálně.cz
Šachy studoval, ještě než uměl číst. V osmi letech je Jiří Bouška mistrem světa - Aktuálně.cz

Šachy pro každého: Více než 500 postupů a tipů - Extra Publishing (2021,  brožovaná) - Zbozi.cz
Šachy pro každého: Více než 500 postupů a tipů - Extra Publishing (2021, brožovaná) - Zbozi.cz

Takhle se hrajou profi šachy - Plzeňský deník

Šachy Novotný Zdeňek – Heureka.cz

Šachy - pohled do dějin královské hry | BetArena.cz

V 8. kole KP jsme potrápili favorita | Olomoucký šachový informační portál

V Antverpách odstartovalo Akademické MS 2022 v šachu a bridži - ČAUS

Jednička šachu Carlsen natáčel během týdne v Praze reklamu, v sobotu  zahájil turnaj ve Wijk aan Zee | Ostatní sporty | Lidovky.cz
Jednička šachu Carlsen natáčel během týdne v Praze reklamu, v sobotu zahájil turnaj ve Wijk aan Zee | Ostatní sporty | Lidovky.cz

Šachy mají už přes 500 let stejná pravidla. Dáma se stala nejmocnější  figurou díky Isabele Kastilské | Hradec Králové
Šachy mají už přes 500 let stejná pravidla. Dáma se stala nejmocnější figurou díky Isabele Kastilské | Hradec Králové